Gimnazijos mokiniai atliko Konstitucijos egzamino užduotis

2016 m. rugsėjo 27 d., antros pamokos metu, gimnazijos mokiniai atliko Konstitucijos egzamino užduotis.

1-4 klasių mokiniai atliko kūrybinę užduotį, tema: „Mano sveikinimas konstitucijos egzaminui“.
5-8 , I-IV gimnazijos klasių mokiniai sprendė LR Teisingumo ministerijos paruoštus testus.

Spalio 10-16 dienomis, komisijos atrinkti mokinių darbai bus pataplinti portale www.delfi.lt. Kviečiame aktyviai balsuoti už labiausiai patinkantį darbą. Keturi daugiausiai balsų surinkusių darbų autoriai bus paskelbti iki spalio 19 d. ir apdovanoti egzamino partnerių prizais.

Gražiausi 1-4 klasių mokinių darbai.

Viltė Švedaitė 1a,
Nojus Sokas 1a,
Gabija Mozerskytė 2a,
Gabrielė Kederytė 2a,
Eglė Nevedomskytė 3a;
Vilius Vitkevičius 3a,
Saulė Žąsytytė 4a,
Ieva Stanevičiūtė 4a.

Konstitucijos egzamino 2016 organizatoriai dėkoja Jūsų mokyklai, dalyvavusiai visuotinės teisinių žinių įvertinimo akcijos – Konstitucijos egzamino – I etape ir prisidėjusiai prie mūsų valstybės stiprinimo.

Padėka mokykloms