3-asis Solidarumo bėgimas

Šių metų rugsėjo 26-30 dienomis Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija dalyvavo jau trečiajame Solidarumo bėgime. Dalyvauti šioje akcijoje kvietė organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Tokiu būdu Lietuvos moksleiviai skatinami susiburti ir per sportą, šiuo atveju – per bėgimą – rinkti aukas vargstantiems Lietuvos ir Afrikos vaikams.

Visi gimnazijos mokiniai, kurie dalyvavo bėgime, gavo diplomus bei akcijos bėgimo korteles. Bėgikų kortelėse buvo  pateikiama informacija, jog kiekvienas bėgikas yra skatinamas ieškoti rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, kitų giminaičių ir pažįstamų, kurie sutiktų paremti šią akciją. Aukoti neprivaloma. Kiekvienas mokinys savo bėgimą galėjo įvertinti jam priimtina suma. Susumavus visus nubėgtus kilometrus ir surinktus pinigus, paaiškėjo, jog visi kartu nubėgome daugiau nei 300 km ir surinkome 140 eurų paramos. Skaičiai išties nemaži, todėl labai džiaugiamės, kad ne tik šauniai sportavome, bet ir surinkome pinigų, kurie šiek tiek palengvins vargstančių vaikų gyvenimą.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos!

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis

solidarumas-1 solidarumas-2 solidarumas-3 solidarumas-4 solidarumas-5 solidarumas-6 solidarumas-7