Antrokų edukacinė pamoka muziejuje

Gegužės 6 d. antrokėliai nuskubėjo į Juozo Grušo memorialinį muziejų, kur jų laukė įdomi edukacija „Cibulinė“.

Muziejininkės Danutė Žilionienė ir Nijolė Majerienė papasakojo, kokie žemės ūkio darbai buvo dirbami senovėje pavasarį, kokių papročių žmonės laikėsi. Po to  mokiniai, pasiskirstę į 2 komandas, kartu su muziejininkėmis ir Tautinės kultūros centro etninės veiklos skyriaus vedėja Zita Jakinevičiene žaidė liaudies žaidimus, minė mįsles. Visų nuotaika buvo pakili. Paskui antrokus pasižiūrėti spektaklio „Pasakos be galo kitaip“ pakvietė Tautinės kultūros centro teatro studijos vadovė Raimonda Birštonienė ir jos mokinukės.

Renginio pabaigoje ir dalyviai, ir žiūrovai apdovanoti saldžiais prizais. Jiems įteiktas renginio „Cibulinė“ simbolis – svogūnas.

Antrokų edukacija Juozo Grušo muziejuje    Antrokų edukacija Juozo Grušo muziejuje

Mokytoja Virginija Ručienė