Bendruomeniškai paminėta sausio 13-oji

Sausio 13 d. vakarą gimnazijoje vyko protų mūšis – viktorina „Mūsų gimtoji Lietuva“, kuriame dalyvavo gimnazijos bendruomenės atstovai: 13 komandų, kurias sudarė mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir mokytojai.

Protų mūšį „Mūsų gimtoji Lietuva“ sudarė 3 turai. Pirmajame ture dalyviai prisiminė sausio 13-osios įvykius, antrąjį turą sudarė įvairios tematikos klausimai, trečiajame ture dalyviai klausėsi dainų apie Lietuvą ir įvardino jų atlikėjus.

Viktorinoje geriausiai sekėsi ir I-ąją vietą laimėjo 8a klasės komanda „Laisvės liepsna“, II-ąją vietą – IIa klasės komanda „ Patriotai“,  trečiąją – IVa klasės komanda „Užmirštuolės ir Ko“. Pirmąsias tris vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos padėkomis ir atšvaitais su valstybės simbolika. Visiems dalyviams kaip prisiminimo dovanėlės buvo įteikti knygų skirtukai, primenantys žymią istorinę datą, aktyviausi nariai apdovanoti Vytauto Volerto knygomis „Viešnagė pas Dievą“.

Mokiniai, mokytojai ir tėveliai turėjo galimybę pabendrauti, pasitikrinti savo žinias, sužinoti naujų dalykų ir tiesiog gerai praleisti laiką. Labai džiaugiamės, kad tėveliai taip aktyviai dalyvavo ir įsijungė į komandinį darbą. Labai dėkojame visiems už jaukų vakarą ir labai lauksime visų kituose gimnazijos renginiuose.

Renginio organizatorės:
istorijos mokytojos Jurgita Karkauskienė ir Edita Mačiulaitienė