Dalyvavome antrajame Solidarumo bėgime

Spalio 12-15 d. mūsų gimnazija dalyvavo jau antrajame Solidarumo bėgime. Visi bėgimo dalyviai kartu nubėgo apie 300 km, surinkta suma 135 Eur.

Gerbiami mokiniai, pirmiausiai reikėtų padėkoti Jums už tai, kad sutikote dalyvauti ir antrajame solidarumo bėgime, kad nepabūgote kartais ir bjauresnio ar šaltesnio oro ir nubėgote pasirinktą atstumą. Taip pat labai dėkojame jūsų rėmėjams, kurie skyrė tam tikrą pinigų sumą už jūsų nubėgtus kilometrus. Žinoma, dėkojame klasės auklėtojoms, kurios skrupulingai suskaičiavo visus pinigėlius ir sudėjo į vokus. Ypatingai dėkoju 2a ir 4a klasių mokiniams, surinkusiems kiek daugiau nei po 27 eurus. Jūsų visų gerumas padės Lietuvos vaikų dienos centrus lankantiems bei Zambijoje, Mikutos kaime gyvenantiems vaikams. 2016 m. balandžio mėnesį mes gausime ataskaitą, kur buvo panaudoti Jūsų paaukoti pinigai.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis