Laukiant grįžtančių sparnuočių

Žaliakalnio seniūnijos iniciatyva, besiruošiant Žemės dienos paminėjimui, mokiniai su savo tėveliais buvo kviečiami gaminti inkilus sugrįžtantiems sparnuočiams. Dėkojame Adrijos Mitkutės 1kl., Emilio Valioko 1kl., Domanto Paulausko 1kl., Ievos Pušnovaitės 2kl., Ievos Stanevičiūtės 2kl., Aldo Mačiaus 2kl., Karolio Gadeckio 3kl., Emilio Dudako 5kl. tėveliams, kurie yra neabejingi aplinkai ir rado laiko kartu su savo vaikais atlikti gerą darbą gyvajai gamtai.

Kovo 18 d. atšilus orui, mokyklos mokiniai nešini įrankiais skubėjo į Ąžuolyno parką kelti inkilus. Puikus oras ir saulėta diena buvo ypač palanki tokiai veiklai, todėl gausus mūsų mokyklos mokinių būrys su entuziazmu ir labai atsakingai ėmėsi šio prasmingo darbo. Mokyklos dešimtokai Mantas Grodeckas, Tadas Vaičiulis, Haroldas Čiras, Rokas Sidaravičius, Lukas Vabalevičius, Lukas Puniškis ir Rimvydas Novickas turėjo galimybę įrodyti, kad nebijo aukščio ir turi puikius darbo su plaktuku įgūdžius. Mokiniai padėjo įkelti ir neįgaliųjų paruoštus inkilus. Šią dieną Ąžuolyno parke mokiniai įkėlė apie pusšimtį naujų inkilų. Inkilai skirti įvairiems paukščiams gyventi. Nameliuose su mažomis landomis greičiausiai įsikurs zylės ir musinukės, su didelėmis – geniai, varnėnai, kiti sparnuočiai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė