DALYVAVOME KONKURSE „DŽIUGINANTI ANGLŲ KALBA“

Balandžio 10 d. 7a klasės mokinių komanda: Laura Sabaliauskaitė, Guoda Gudinavičiūtė ir Jokūbas Proškevičius, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Reginos Rosickienės, dalyvavo Kauno miesto mokinių konkurse „Džiuginanti anglų kalba“ ir užėmė 4-ąją vietą.

Renginio metu komandos prisistatė ir atliko įvairias teorines bei kūrybines užduotis: sprogdino balionus ir šmaikščiai bei greitai atsakinėjo į juose paslėptus klausimus, iš pateiktų sakinių dėliojo juokingas situacijas, kūrė reklamą, atliko klausymo užduotis, dainavo, rašydami pateiktus vardus abėcėlės tvarka pasikartojo anglų kalbos abėcėlę, vaidino profesijas ir piešė savo įspūdžius.

Konkursas suteikė galimybę mokiniams pademonstruoti turimas anglų kalbos žinias, jas pagilinti, užduotis atliekant ir bendraujant šia užsienio kalba.