Dalyvavome LSU masiniame šokyje

Rugsėjo 11 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo LSU organizuotame masiniame renginyje „FlashMove“. Tai vienas iš „LSU Move Week 2015“ renginių, kuriuose Lietuvos sporto universitetas kvietė dalyvauti moksleivius ir studentus.

Šiuo projektu Lietuvos sporto universitetas jau trečius metus iš eilės prisideda prie kasmetinio „Now We Move“ kampanijos organizuojamo Europos masto renginio „Judėjimo savaitė“ („Move week“), kuris skatina masinį sportą ir fizinį aktyvumą.

Pirmą kartą Lietuvos sporto universitetas suorganizavo „FlashMove“ – masinį šokį. Šio masinio šokio idėja – parodyti, kad kiekvienas gali šokti ir kiekvienas yra laisvas kurti savo judesius. „FlashMove“ yra tarsi įvadinė „Now We Move“ kampanijos organizuojamos judėjimo savaitės dalis. „FlashMove“ grindžiamas Europos Sąjungos moto – „Vienybė įvairovėje“, kuris išreiškia, kad nepaisant skirtingų kultūrų, kalbų ir tradicijų tarp skirtingų ES šalių, jos yra suvienytos dirbti kartu.

Mokiniai liko labai patenkinti ir laimingi sudalyvavę tokiame renginyje. Juk kiekvienas šoko kaip mokėjo ir nebuvo nei vieno, kuris būtų neužburtas masinio šokio judesių.

Kūno kultūros mokytojai