DALYVAVOME LSU PROJEKTE „TAPK STUDŽIU“

Balandžio 28 d. – gegužės 2 d. trys mūsų mokyklos dvyliktosios klasės mokiniai dalyvavo LSU universiteto vykdomame projekte „Tapk Studžiu“.

Šis projektas suteikė mums galimybę vieną savaitę pabūti studentais. Dalyvavome pagal specialybę pasirinktose paskaitose. Taigi kiekvienas iš mūsų gavo mentorių. Mentorius – tai studentas, kuris lydėjo mus į paskaitas ir informavo apie pasirinktą studijų programą. Stebėjome teorines ir praktines paskaitas, studentų atsiskaitymus, turėjome galimybę pabendrauti su dėstytojais.

Smagu tai, kad teko ne vien pastudijuoti, bet ir pastudentauti. Susipažinome su universiteto aplinka, lankėmės Lietuvos sporto universiteto muziejuje bei sporto bazėse. Kartu su studentais gaminome studentišką vakarienę, apsilankėme studentų bendrabutyje ir iš arčiau susipažinome su jų kasdienybe ir buitimi, gyvenimo sąlygomis. Buvo suorganizuoti susipažinimo bei filmų ir žaidimų vakarai. Taipogi lankėmės „Rio Arenoje“, kurioje praleidome puikią popietę žaisdami tinklinį.

Projekto metu pažinome studento gyvenimą,  turėjome galimybę susipažinti ne tik su studijų programomis, tačiau ir su įdomiais žmonėmis. Taigi projekto dėka mes pasisėmėme daug įvairios patirties, kuri tikrai pravers ateityje ir dėkojame visiems už smagiai kartu praleistą laiką.

12a klasės mokinė Guoda Zaborovskytė