Dalyvavome protų mūšyje „Kalba – bendrystės raktas“

Europos kalbų dieną jungtinė 7-8 klasių mokinių komanda „No ideas“ minėjo dalyvaudama Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos, KTU universiteto ir  Kauno miesto švietimo skyriaus  organizuotame protų mūšyje „Kalba – bendrystės raktas“.

Klausimai, kuriuos parengė KTU Šiuolaikinių kalbų ir tarpkultūrinės komunikacijos katedra, mokiniams buvo pateikiami anglų kalba. Komandos nariai stengėsi kuo geriau atsakyti į trijų turų klausimus. Mokiniams teko pritaikyti kelių užsienio kalbų (rusų, prancūzų) žinias, pademonstruoti gebėjimą orientuotis geografinėje aplinkoje, parodyti, kaip jie išmano istoriją bei literatūrą.  Nors ir nepatekome tarp laimėtojų, džiaugiamės galimybe pasitikrinti ir pagilinti savo užsienio kalbų, literatūros, istorijos ir geografijos žinias apie Europą, suvokti kelių užsienio kalbų mokėjimo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje ir tiesiog turiningai bei prasmingai praleisti laisvalaikį.

protu-musis-1 protu-musis-2 protu-musis-3 protu-musis-4