EUROPOS DIENA MOKYKLOJE

Gegužės 9 d. mokykla minėjo Europos dieną. Mokykloje svečiavosi Kauno Europos informacijos centro Europe Direct vadovė Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė, Vinco Kudirkos bibliotekos ryšių su visuomene ir projektų vadovė Dalia Poškienė, Skrydžio bibliotekos vedėja Milda Vitulskienė.

Visi mokyklos mokiniai buvo labai užimti ir dalyvavo įvairiose veiklose. 1-4 klasių mokiniams mokytojos Edita Mačiulaitienė ir Eglė Vitkevičienė, 7a klasės mokinės Odilija Rinkūnaitė ir Laura Sabaliauskaitė bei 11b klasės mokinys Laimonas Jurevičius vedė pamokėles apie Europos Sąjungą. Vaikai klausėsi pasakojimų, žaidė žaidimus, dalyvavo viktorinose, spalvino Europos Sąjungos valstybes nares, piešė svajonių eurą.

5-7 klasių mokinių komandos dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Europos sąjungą?“. Mokiniai piešė, atsakinėjo į klausimus, kūrė šūkius Europai. Pirmąją vietą laimėjo 7a klasės mokinių komandos, antrąją ir trečiąją vietas pasidalino 7b ir 5a klasių komandos. Viktoriną suorganizavo istorijos mokytojos ir 11-tų klasių mokiniai.

8-12 klasių mokiniai rašė Europos egzaminą.

Visi likę mokyklos mokiniai dalyvavo pristatyme „Europos diena“ mažojoje salėje.

Po Europos egzamino laukė ypatinga akcija – „Sodiname taikios Europos alėją“.

Daugybės prasmingų veiklų pilna diena praėjo sklandžiai, buvo kupina žinių, gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų.