Futbolo taurė

Vasario 25 d. vyko dar vienas futbolo turnyras. Šį kartą dėl trofėjaus kovojo dvylikamečių futbolo komandos. Turnyre dalyvavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, Kazio Griniaus progimnazijos, Viktoro Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos ir Palemono gimnazijos jaunieji futbolininkai.

Dėl ligų, traumų ir kitų priežasčių susilpnėjusi Gedimino mokyklos komanda pirmose rungtynėse nusileido Palemono gimnazijos komandai rezultatu 7:2. Antrose rungtynėse „Gediminiečiai“ 6:3 įveikė Kazio Griniaus mokyklos futbolininkus. Nieko nelemiančiose rungtynėse Gedimino mokyklos komanda pralaimėjo Viktoro Kuprevičiaus mokyklai rezultatu 5:2.

Pirmąją vietą šiame turnyre užėmė Viktoro Kuprevičiaus mokykla, antrąją – Palemono gimnazija, treti – Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla, paskutiniai liko Kazio Griniaus mokyklos atstovai.

Dėkojame visiems už dalyvavimą, tikimės, ateityje dar ne kartą susitiksime pasivaržyti futbolo aikštelėje.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis