Futbolo žaidynės „Golas 2015“

11-asis futbolo žaidynių sezonas „Golas 2015“ Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos komandai prasidėjo kaip niekada sėkmingai. Jaunieji mūsų žaidėjai, dalyvaudami 2002 m. amžiaus grupėje, iškovojo šešias pergales, vieną kartą sužaidė lygiosiomis. Komandą sudarė 6a klasės mokiniai. Pagal žaidynių nuostatus, kiekvienoje komandoje privalėjo būti registruotos mažiausiai dvi mergaitės, o viena iš jų turėjo žaisti nuolatos. Penkių komandų grupėje nė karto nepralaimėję ir surinkę devyniolika taškų, Fc „Gediminas“ užėmė pirmąją vietą.

Po pirmojo turo koja kojon kartu su mūsiškiais žengė Vyturio katalikiškos mokyklos komanda, su kuria sužaidėme lygiosiomis 0:0. Antrajame ture abi komandos dar kartą įveikė visus varžovus ir susikovė dėl pirmos vietos.

Rungtynės vyko dėl kelialapio į apskrities finalines žaidynes. Pirmieji praleidę įvartį mūsiškiai nepasimetė ir antrajame kėlinyje įmušė du puikius įvarčius. Dėka įspūdingo komandos vartininko Mato Deltuvos žaidimo sėkmingai apsigynė ir nugalėjo rezultatu 2:1.

FC „Gediminas“ mokyklos komanda:
Miglė Pobedinskaitė,
Deimantė Barzdaitė,