I-IV klasių gimnazistai dalyvavo renginyje „Moksleivių diena su LSU“

Balandžio 8 d. mūsų gimnazijos I-IV klasių gimnazistai dalyvavo Lietuvos sporto universiteto renginyje „Moksleivių diena su LSU“.Kasmetine tradicija tapusioje atvirų durų dienoje mokiniai turėjo galimybę universiteto siūlomomis studijų programomis, 2016 metų bendrojo priėmimo tvarka, universitete vykdomais tyrimais ir kitomis veiklomis.

Po teorinių paskaitų mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: besidomintieji krepšiniu sportavo kartu su LSU studentais ir sulaukė naudingų krepšinio trenerio Rūtenio Paulausko patarimų, mėgstantieji plaukimą rinkosi sportinę veiklą baseine, kur patyrusi trenerė doc. dr. Birutė Statkevičienė supažindino su plaukimo ypatumais, o gimnastikos ir šokių gerbėjus magistrantė Laura Tumynaitė mokė zumbos subtilybių.

Moksleivių dienai baigiantis renginio šeimininkai vaišino svečius šventiniu tortu.