INSANITY mankšta mokykloje

Vasario 10 d. vykdant vasario – olimpinio mėnesio – programą, mūsų mokykloje lankėsi sportinės mankštos programos INSANITY pradininkas Lietuvoje lektorius Ignas Bakėjus. Svečias pristatė programą, o paskui pakvietė mokinius išbandyti tai praktiškai. Programa INSANITY – tai aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės, kurių metu dirba viso kūno raumenys. Sportuojama dirbant tik su savo kūno svoriu, nenaudojant jokios papildomos įrangos ar svarmenų.

Mokiniams labai patiko, kai kurie galbūt net prisijungs prie tų 5000-6000 žmonių, kurie sportuoja nuolat, tai yra kiekvieną dieną, ir šis skaičius tik didėja. Igno pastebėjimu, mokiniai gana tiksliai atliko pratimus, o tai tikrai džiugina, nes pratimai reikalauja ištvermės, jėgos, greičio, koordinacijos ir, žinoma, valios.

Daugiau informacijos apie programą www.getfit.lt