JAUNIEJI DIZAINERIAI „EKOMADOJE“

Lapkričio 14 d. mokykloje vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių sukurtų aprangos kolekcijų konkursas „Ekomada“. Tai vienas iš ekologinio projekto „Visa ko pradžia yra maža“ renginių. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybė.

Konkurso užduotis – sukurti rūbų kolekciją iš netradicinių medžiagų ir antrinių žaliavų. Renginio metu mokiniai iš Kauno Juozo Grušo meno, Kovo 11-osios, „Purienų“, Rokų, Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinių mokyklų, Dainavos, šv. Kazimiero pagrindinių mokyklų, KTU Vaižganto, Žaliakalnio progimnazijų, Vinco Bacevičiaus pradinės mokyklos pristatė 13 jų sukurtų aprangos kolekcijų.

Renginio pradžioje 7a klasės mokinės Gabija ir Sibilė priminė susirinkusiems, kodėl reikia rūšiuoti atliekas ir kas yra antrinės žaliavos. Vėliau konkurso dalyviai demonstravo viena už kitą gražesnes sukurtas kolekcijas, kuriose atsiskleidė mokinių, jų šeimų narių bei mokytojų išmanumas, kūrybiškumas ir idėjų originalumas.

Po ilgų komisijos diskusijų konkurso laimėtojais išrinkti Kauno Rokų vidurinės mokyklos komanda, pristačiusi kolekciją „Retro“. Antroji vieta atiteko Kauno šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos komandai už kolekciją „Į karaliaus puotą“, trečiąją vietą pasidalino Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos komanda (kolekcija „Vasarą pievoje“), viso renginio metu linksminusi dalyvius ir spinduliavusi puikią nuotaiką, ir Kauno „Purienų“ vidurinės mokyklos komanda (kolekcija „Išėjo pasivaikščioti lietus“).

Renginio akimirkos

Renginio organizatorės: