„JUDĖK KARTU SU LSU“

Spalio 7-13 d. mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos sporto universiteto Sporto ir laisvalaikio centro projekte „Judėk kartu su LSU“. Šiuo projektu LSU prisijungė prie Tarptautinės sporto ir kultūros asociacijos (ISCA) bei partnerių inicijuotos Judėjimo savaitės 2013, kurioje dalyvavo 33 Europos šalys, buvo suorganizuota daugiau nei 1000 sporto renginių.

Spalio 8 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo projekto tinklinio 3×3 turnyre.

Spalio 10 d. LSU atvirąjame rudens krose dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių. Projekto „Judėk kartu su LSU“ organizatoriai kroso dalyviams įvedė starto mokestį – saują ąžuolo gilių, taip prisidedant prie Lietuvos zoologijos sodo kasmetinės akcijos „Gilė 2013“.

Prizininkai:
1. Justinas Boza
2. Lukas Brazauskas
3. Titas Čepkauskas

Spalio 13 d. Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje vyko paskutinis judėjimo savaitės renginys – futbolo 6×6 turnyras. Turnyre dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaičių ir vaikinų futbolo komandos. SVEIKINAME MOKINIUS UŽĖMUS PRIZINES VIETAS:

Vaikinai (1vieta):
1. Linas Tovarnickis, 8b
2. Lukas Lučkauskas, 8b
3. Edvinas Tumosas, 8b
4. Nojus Kisieliauskas, 8a
5. Airidas Valiukėnas, 8a
6. Gediminas Višinskas, 8a
7. Tomas Šapkauskas, 8a

Mergaitės (3vieta):
1. Austėja Treinytė, 8a
2. Evelina Raznauskaitė, 8b
3. Kotryna Kondrotaitė, 8a
4. Paulina Jankauskaitė, 8a
5. Gerda Zuzevičiutė, 8a
6. Izabelė Stukaitė, 8a
7. Viktorija Mankutė, 8a

Projekto metu buvo išdalinta 700 projekto marškinėlių, 1500 apyrankių ir lipdukų, daugiau nei 600 medalių.