„KALĖDOS, KALĖDOS…“

Gruodžio 4-18 d. Juozo Grušo memorialiniame muziejuje buvo eksponuojami Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimų narių sukurti kalėdiniai atvirukai, pateikti konkursui „Kalėdos, Kalėdos…“

Konkursą organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokykla, Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ ir Juozo Grušo memorialinis muziejus.

Konkurse dalyvavo 52 mokiniai iš 25 Kauno miesto mokyklų – pateikti 74 atvirukai. Darbai labai įdomūs, sukurti naudojant įvairias technikas, medžiagas, stebinantys autorių išmone bei  kūrybingumu. Išrinkta 16 geriausių darbų. Nugalėtojams įteiktos Kauno miesto švietimo skyriaus vedėjo Antano Bagdono padėkos bei atminimo dovanėlės, visiems dalyviams – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos direktoriaus Vladislovo Janiūno padėkos. Visiems susirinkusiems Kauno Žaliakalnio progimnazijos jaunieji  artistai padovanojo nuotaikingą spektaklį „Daktaras Aiskauda“.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė