Kartu su LSU dalyvavome masiniame šokyje „Get on the dance floor“

Rugsėjo 9 dieną kartu su visa Europa davėme startą „Europos sporto savaitės“ renginiams. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo masiniame „flash move“ šokyje „Get on the dance floor“, kurį organizavo Lietuvos sporto universietas. Šio masinio šokio idėja – parodyti, kad kiekvienas gali šokti ir kiekvienas yra laisvas kurti savo judesius.„FlashMove“ grindžiamas Europos Sąjungos moto – „Vienybė įvairovėje“, kuris išreiškia, kad nepaisant skirtingų kultūrų, kalbų ir tradicijų tarp skirtingų ES šalių, jos yra suvienytos dirbti kartu.

Mokiniai liko labai patenkinti ir laimingi sudalyvavę tokiame renginyje. Juk kiekvienas šoko kaip mokėjo ir nebuvo nei vieno, kuris būtų neužburtas masinio šokio judesių. Kūno kultūros mokytojai Robertas Mežvinskis. Vilma Sereckienė, Inga Ramonienė

Masinis šokis (1)masinis-sokis-2Masinis šokis (3)Masinis šokis (4)