Kauno penktokai varžėsi viktorinoje „Noriu augti sveikas!“

Lapkričio 27 d. mokykloje vyko tradicinė Kauno miesto 5 klasių mokinių viktorina „Noriu augti sveikas!“. Kasmet viktorina suburia didelį būrį sveika gyvensena besidominčių ir sveikai gyvenančių mokinių, tačiau šiemet ji viršijo visus lūkesčius – viktorinoje dalyvavo net 18 penktokų komandų iš Kauno „Atžalyno“, Juozo Grušo meno, Jurgio Dobkevičiaus, Kovo 11-osios, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Stasio Lozoraičio, Vaišvydavos, Veršvų vidurinių mokyklų, Dainavos, šv. Kazimiero, Viktoro Kuprevičiaus pagrindinių mokyklų, Kazio Griniaus, Tado Ivanausko, Vinco Kudirkos progimnazijų, Aleksandro Stulginskio, kunigaikščio Vaidoto, šv. Pranciškaus mokyklų.

Viktorinos metu mokiniai atliko įvairias užduotis: iš pateiktų raktinių žodžių kūrė sveikai gyvenančios komandos prisistatymą, sprendė teorinę viktorinos užduotį – testą, palygino sveiką, linksmą ir negaluojantį, liūdną žmogų, dalyvavo sportinėje rungtyje – golfo varžybose.

Komisija vertino komandų išradingumą, kūrybingumą, aktyvumą, sugebėjimą įdomiai perduoti savo žinias bendraamžiams, bendras žinias apie sveiką gyvenseną, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą.

Biologijos mokytoja Regina Erlickytė – Marčiukaitienė