Konferencija „Studfestas“

Spalio 21 d. 17 gimnazijos 11-12 klasių mokinių dalyvavo konferencijoje apie studijas ir karjerą „Studfestas“. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys, apjungęs karjerą, studijas ir pramogas.

„Siemens“ arenoje vykusiame renginyje susirinkę daugiau nei 3,7 tūkst. mokinių išgirdo 16 pranešimų apie karjerą ir studijas, kuriuos pristatė aukštojo mokslo, verslo, pramogų, inovatyvių idėjų atstovai. Pranešėjai dalinosi patarimais, kaip sėkmingai užbaigti mokyklą, kokios specialybės bus perspektyviausios artimiausius 10 metų, ką daryti, jei neišlaikei egzaminų, kokias studijas rinktis, kad po jų galėtum siekti darbo, ką veikti studijų metu, kad darbo pasiūlymų sulauktum dar studijuodamas, kodėl taip sunku mokytis ir ką galima su tuo padaryti. Dalyviai sužinojo, ar tikrai aukščiausi balai užtikrina sėkmingą karjerą, kaip socialiniai tinklai gali padėti įsidarbinti ir atvirkščiai – uždaryti duris į norimas įmones.

Pertraukų metu mokiniai galėjo asmeniškai užduoti klausimų labiausiai patikusio pranešimo autoriui, nuotaiką kūrė Lindyhop.lt šokėjai. Konferencijos pabaigoje susirinkusieji atsipalaidavo su grupe G&G Sindikatas.

Tikimasi, kad daug atsakymų į iki šiol neatsakytus klausimus dalyviai išsinešė iš „Studfesto“, ir tai padės jiems sėkmingai pasirinkti studijas.

Karjeros koordinatorė Regina Erlickytė – Marčiukaitienė