Krepšinio estafetės „Žalgirio“ taurei laimėti

Lapkričio 7 d. nacionalinė krepšinio akademija, Sabonio krepšinio centras bei „Žalgiris“ suvienijo jėgas tam, kad suburtų sportiškiausius Kauno pirmokus ir antrokus varžyboms, kurių tikslas – skatinti vaikų judėjimą ir užimtumą.

Šiame estafečių turnyre dalyvavo ir mūsų mokyklos jungtinė pirmokų ir antrokų komanda. Pirmajame atrankos etape mokiniai šauniai kovėsi: iš keturių komandų užėmę antrąją vietą pateko į finalą. Finale sekėsi sunkiau. Galbūt ir varžovai stipresni, pilna salė žiūrovų, prie kurių labiau jaudinosi, matyt, taip pat sutrukdė sėkmingiau pasirodyti. Tačiau susumavus visus rezultatus iš dvylikos komandų mūsiškiai užėmė aukštą 4-ąją vietą.

Didžiosios pertraukos metu vaikai dalyvavo viktorinoje, kurioje labai pasisekė Kajui Jakaičiui – jis laimėjo krepšinio kamuolį. Vaikams didžiulį įspūdį paliko krepšinio kamuolio virtuozo pasirodymas.

Tad  pasisėmę gerų emocijų, turiningai praleidę laiką, vaikai liko laimingi ir patenkinti.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis