KVIEČIAME DALYVAUTI SAVIUGDOS KLUBO UŽSIĖMIMUOSE

Mokykloje veikia Lietuvos tėvų forumo inicijuotas Saviugdos klubas. Užsiėmimus veda Jolanta Lipkevičienė, Socialinės veiklos asociacijos „Šviesos kampelis“ vadovė.

KVIEČIAME Į UŽSIĖMIMUS
2013-10-17, 2013-10-22 – 17 val.
2013-11-07, 2013-11-20 – 17 val.
2013-12-04, 2013-12-11 – 17 val.
Užsiėmimai vyksta mokytojų kambaryje!

Saviugdos klubų tikslas:
Padėti suprasti mokyklos bendruomenės nariams savo atsakomybes, kad gyvendami, dirbdami ir mokydamiesi drauge susitelktų, vieni kitus suprastų,  vertintų, drąsintų, praturtintų, pasitikėtų,  geriau sutartų ir susitartų.  Saugioje atmosferoje  išgvildenę  savo  taikomų metodų, minčių, jausmų, žodžių ir veiksmų  poveikį , kasdienėje veikloje gebėtų teisingai pasirinkti.
Saviugda – tai kelti sau aukštesnius tikslus, pažinti savo potencialą,  galimybes.

Uždaviniai:

1. Įkvėpti pokyčiams mokyklos bendruomenės narius
  2. Sutelkti bendruomenės narius.
  3. Pažadinti nepakantumą socialiniam blogiui
  4. Sukurti gyvo bendravimo centrą mokykloje

Nagrinėjamos temos:

1. Mokyklai gyvybiškai svarbu jausti visuomenės aktualijas, būti „visuomenės priekyje“, siekti pažangos ir atsakymų į žmonijos klausimus.
  2. Ką turim sužinoti apie save, kad galėtumėm suprasti šiuolaikinius vaikus?
  3. Mokyklos bendruomenė – tai ne tik žmonės, bet ir nuolat tvirtėjantys ryšiai tarp jų.
  4. Mokyklos bendruomenės narių kūrybiškumo ugdymas.
  5. Ar mokyklos centre yra  vaikas ir jo darnus, kaip asmenybės, augimas?
  6. Kaip sekasi ugdymo procese išugdyti kiekvienam asmeniui vertybines orientacijas, leidžiančias tapti doru, siekiančiu žinių, savarankišku, atsakingu, patriotiškai nusiteikusiu žmogumi, išlavinti šiuolaikinę socialinę kompetenciją ir gebėjimus savarankiškai kurti savo gyvenimą ir stiprinti visuomenės galias, užtikrinant aplinkos ir žmogiškųjų išteklių plėtrą?
  7. Meilė vaikui ugdymo įstaigose atgyvena ar būtinybė?
  8. Drauge permąstyti mokymo paradigmą?
  9. Ugdytojų ir vaikų netinkamo elgesio tikslai.
  10. Subrendusio kūrybiško mokytojo( ugdytojo) charakteristikos.
  11. Suaugusio vaidmuo vaiko  gyvenime.
  12. Kaip padėti kiekvienam bendruomenės nariui atsiskleisti?

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI!