Mes prieš korupciją

Gruodžio 9 d., kaip ir kasmet, minėjome tarptautinę antikorupcijos dieną: vyko įvairios diskusijos, klasės valandėlės šia tema, sportavome ir šokome flashmobą.

IIIa klasės gimnazistai su mokytoja Vilija Navickiene dalyvavo antikorupciniuose debatuose „Nauja karta sunaikins korupciją mūsų šalyje“ ir pusfinalyje nugalėjo Kauno „Santaros“ gimnazijos komandą.

Mokytoja Edita Mačiulaitienė sukvietė visą gimnazijos bendruomenę bendram flashmobui, kuriuo prisijungėme prie akcijos „Kaunas – miestas be korupcijos“.

Šią dieną paminėjome ir linksmosiomis sportinėmis estafetėmis, kurias organizavo sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis. Renginyje dalyvavo 2-3 klasių mokinių komandos iš Kauno Žaliakalnio progimnazijos, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokyklos – daugiafunkcio centro bei šeimininkai – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos pradinukai. Taip pat sulaukėme garbingos viešnios iš Kauno Žaliaklnio policijos nuovados. Policijos atstovė Rasa Kirvėlaitė ne tik pagyrė jaunuosius sportininkus, bet ir paaiškino, kaip reikia saugiai elgtis su pirotechnikos gaminiais per artėjančias šventes. Vaikai idėmiai išklausė ir pažadėjo būti atsargūs.