Gimnazijoje startuoja naujas projektas

Sausio 25 – vasario 26 d. studentų organizacija „AIESEC Lietuva“ gimnazijoje vykdys nacionalinį  projektą „Beyond Limits“.

Projekto tikslas – padėti jaunam žmogui apsispręsti dėl būsimos profesijos ir ateities planų.

Šeši stažuotojai iš Ukrainos, Kinijos, Gruzijos ir Kirgizstano formaliu ir neformaliu būdu įtrauks mokinius į interaktyvius mokymus, skatins juos būti aktyviais, komunikuoti anglų kalba ir pažinti skirtingas kultūras. Projektas vyks 5 savaites, kurių metu kiekvienas stažuotojas organizuos 20 užsiėmimų.

Projekte taip pat dalyvauja Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla – daugiafunkcis centras, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, KTU Inžinerijos licėjus, Kauno Rokų gimnazija ir Kauno „Santaros“ gimnazija.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė