Olimpinio mėnesio uždarymo šventė

Kovo 4 d. įvyko iškilminga vasario – Olimpinio mėnesio uždarymo šventė. Visą vasario mėnesį mokiniai ruošė sportinių šokių pasirodymus, kuriuos pristatė uždarymo ceremonijos metu. Po įspūdingų pasirodymų, gimnazijos direktorius net pajuokavo, kad turėtume vadintis ne tik sporto ir sveikatinimo, bet dar ir šokių gimnazija.

Vėliau buvo apdovanoti geriausius rezultatus pasiekę mokiniai. Visą vasario mėnesį vyko sporto varžybos, konkursai, viktorinos. Džiaugiamės, kad taip aktyviai mokiniai dalyvavo lėkščiasvydžio, tinklinio, ringo, stalo teniso, mergaičių futbolo, estafečių varžybose, čiuožė ledo arenoje, pradinukai piešė savo išsvajotą Olimpiadą, vyresnieji sprendė užduotis konkurse „Aš – Olimpietis“. Mokiniai su tėvais dalyvavo sportiškiausios šeimos konkurse.

Stalo teniso varžybas laimėjo Ia klasės mokinys Matas Gaidamonis, antrąją vietą užėmė 6a klasės mokinys Gytis Proscevičius, trečiąją – IIa klasės mokinys Lukas Padaiga.

Ringo varžybas laimėjo 7a klasės komanda, antrieji – 8a, tretieji – Ia klasės komanda.

Konkurse „Aš – Olimpietis“ nugalėjo 7a klasės komanda.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis