Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kviečia Lietuvos moksleivius

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kviečia Lietuvos moksleivius susiburti jau trečiajam Solidarumo bėgimui, kurio metu Lietuvos mokyklų moksleiviai bus kviečiami rinkti aukas vargstantiems Lietuvos ir Afrikos vaikams.

Akcijos data: 2016 m. rugsėjo 26–30 d.
Dalyviai: 1-12 klasių mokiniai.
Vieta: Ąžuolyno parkas arba gimnazijos aikštynas (atsižvelgiant į oro sąlygas).
Laikas: kūno kultūros pamokų metu.
Tikslas: organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, kviečia visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinius ir tėvelius susiburti jau trečiajam Solidarumo bėgimui, kurio metu bus renkamos  aukos vargstantiems Lietuvos ir Afrikos vaikams.
Eiga: Visi gimnazijos mokiniai gaus akcijos bėgimo korteles. Jose pateikiama informacija apie tai, jog kiekvienas bėgikas yra skatinamas ieškoti rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, kitų giminaičių ir pažįstamų, kurie sutiktų paremti šią akciją jiems priimtina suma už kiekvieną bėgiko nubėgtą Solidarumo kilometrą.
Bėgiko kortelėje turi būti įrašomas bėgiko rėmėjo vardas bei jam priimtina paramos suma už kiekvieną bėgiko nubėgtą Solidarumo kilometrą (ar aikštyno ratą). Siūloma suma –10 euro centų. Aukoti nėra privaloma, ši suma yra tik siūloma.
Akcija skatinsime vaikus nubėgti kuo daugiau kilometrų (aikštyno ratų), norint padėti Lietuvos vaikams, lankantiems vaikų dienos centrus, bei berniukams ir mergaitėms, gyvenantiems Zambijoje.
Dalyviai turi turėti užpildytą bėgiko kortelę. Bėgimo dalyvis, nubėgęs tiek, kiek gali, savo kortelėje turi užsirašyti, kiek Solidarumo kilometrų jis nubėgo akcijos metu. Mokiniai savo klasės auklėtojai atneš tėvų paaukotą sumą, atsižvelgiant į tai, kiek kilometrų nubėgo jų sūnus ar dukra.
Tolesni akcijos organizatorių veiksmai: mokinių surinkta parama  siunčiama akcijos organizatoriams.

kvieciame