Pirmasis Solidarumo bėgimas

Spalio 14 d. mūsų mokykla dalyvavo pirmajame Solidarumo bėgime. Visi bėgimo dalyviai kartu nubėgo apie 400 km. Surinkta suma 450 Lt.

Gerbiami mokiniai, pirmiausiai reikėtų padėkoti jums, kad sutikote dalyvauti pirmajame solidarumo bėgime, kad neišsigandote kartais ir bjauresnio ar šaltesnio oro. Taip pat labai dėkojame jūsų rėmėjams, kurie skyrė tam tikrą pinigų sumą už jūsų nubėgtus kilometrus. Žinoma, dėkojame klasės auklėtojoms, kurios skrupulingai suskaičiavo visus pinigėlius ir sudėjo į vokus. Ypatingai dėkoju 3a auklėtojai Loretai Bankauskienei ir jos auklėtiniams, surinkusiems net 107,60 lt. Turbūt mokytojos Loretos ištarti žodžiai „sotus alkano niekada neužjaučia“ privertė vaikus susimąstyti ir galbūt vieną dieną nenusipirkti bandelių, limonado, o tuos pinigėlius paaukoti tokiems pat vaikams kaip jie, tik prasčiau gyvenantiems. Visi surinkti pinigai bus skirti Lietuvos vaikų dienos centrus lankantiems bei Zambijoje, Mikutos kaime gyvenantiems vaikams. 2015 m. balandžio mėnesį mes gausime ataskaitą, kur jūsų paaukoti pinigai buvo panaudoti.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis