PRADINUKAMS APIE ATLIEKAS

Balandžio 28 d. mokykloje svečiavosi atstovė iš VšĮ „Problemų sprendimo centras“. Ši įstaiga, bendradarbiaudama su Kauno miesto savivaldybe, vykdo aplinkosauginio švietimo projektą „Rūšiuoju atliekas – saugau gamtą“. Projektas skirtas pradinių klasių mokiniams.

Vaikams buvo pravesta pamokėlė apie atliekų rūšiavimą, priminta, į kokios spalvos konteinerius kurios atliekos metamos. Kadangi mūsų mokyklos pradinukai aktyviai dalyvauja įvairiuose aplinkosauginiuose projektuose, aktyviai atsakinėjo į klausimus ir demonstravo puikias ekologijos žinias.

Išklausę paskaitėlės mokiniai turėjo galimybę įtvirtinti žinias praktiškai, vieni kitus mokydami rūšiuoti atliekas. Pamokėlės pabaigoje mokiniams padovanota edukacinių knygelių „Žaliųjų akinių paslaptis“.