Pranešimas

2014 m. spalio 1 dieną netoli mokyklos sudegė privačių namų kieme esantis sandėliukas. Spaudoje ir televizijoje pasipylė kaltinimai (pvz. „Kaune supleškėjo sandėliukas, apdegė namas – įtariami rūkantys moksleiviai“).
Manome, kad rūkymas – visuotinė problema, už kurią pirmiausia atsakingi tėvai. Juk šeimoje formuojamos tvirtos nuostatos į sveiką gyvenimo būdą, žalingus įpročius. Manome, kad pati visuomenė, žiniasklaida turėtų būti atsakingesnė auklėdama jaunąją kartą savo pavyzdžiu.
Mokykla įvairiais būdais stengiasi kovoti su rūkančių mokinių problema: dalyvauja sveikatinimo projektuose, atlieka įvairius tyrimus, diskutuoja per klasės valandėles, rengia prevencinius pokalbius bei renginius. Kai sulaukiame mokyklos kaimynų atsiunčiamos medžiagos apie žalingus  mokinių įpročius, analizuojame kiekvieną atvejį su mokiniais ir jų tėvais. Mokymosi sutartyje ir mokinių taisyklėse numatyta, kad mokiniai mokyklos teritorijoje negali nei rūkyti, nei svaigintis narkotinėmis medžiagomis.
Apgailestaujame dėl gyventojų patirtų moralinių išgyvenimų bei materialinių nuostolių. Tikimės, kad policijos atliekamas tyrimas padės nustatyti kaltuosius. Mokykla pasiruošusi geranoriškai padėti policijos pareigūnams.

Mokyklos administracija