Prisilietę prie istorijos

Gruodžio 2 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų kūrybinių darbų konkurso „Gyvenęs tėvynei. Mikalojus Radvila Juodasis ir jo epocha“ baigiamasis renginys. Konkurso, kurio organizatoriai siekė praplėsti mokinių žinias apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūrinį, politinį gyvenimą XVI amžiuje, Mikalojų Radvilą Juodąjį ir kitas to meto istorines asmenybes, nugalėtojais tapo gausus būrys gimnazijos mokinių:
Vaiva Pilkauskaitė (8a), Kasparas Sakalauskas (8a), Reimundas Kederis (8a) – už literatūrinį žemėlapį „Mikalojaus Radvilos Juodojo pėdsakai Lietuvos literatūroje ir kultūroje“;
Adelė Vaškelytė (IIIa) – už darbą „Mikalojaus Radvilos Juodojo portretas“;
Julija Špakovaitė (IIIb), Laura Kripavičiūtė (IIIa), Leta Kripaitė (IIIa) – už knygą „Meilės tėvynei kelias“;
Ema Nekrošiūtė (IIIa), Miglė Jankauskaitė (IIIa) – už medalį „Didis Lietuvos patriotas“.
Vertinimo komisijos neliko nepastebėti ir „LDK ginklai“, kurių maketus sukūrė Vilius Butkevičius (8a).

Mokinius šiam konkursui rengė mokytojos Edita Mačiulaitienė, Jurgita Karkauskienė, Rūta Gadeckienė, Valerija Medelinskienė, Vilija Navickienė.