Projektas „Grūdas prie grūdo…“

Šių metų rugsėjo mėnesį gimnazijoje inicijuotas sveikatinimo projektas „Grūdas prie grūdo…“, kuris tęsis iki mokslo metų pabaigos.

Projekto tikslas – auginti gimnazijoje jaunąją kartą, kuri sugebėtų priimti savarankiškus, grįstus žinojimu bei informacija sprendimus sveikos mitybos ir gyvensenos klausimais. Tai padėtų sukurti bazinius sveikatinimo pagrindus gimnazijoje.

Projekto dalyviai: gimnazijos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, tėvai.

Mūsų veiklos: mokiniai, padedami mokytojų,  per mokslo metus atlieka tam tikrus darbus. Mokslo metų pabaigoje susumuojami rezultatai, rengiami darbų pristatymai, respublikinė konferencija.

Kalbų grupė –  kaupiamas mokinių kūrybos almanachas sveikatos ugdymo klausimais. Organizuojamos viktorinos, debatai.

Socialiniai mokslai (geografija, istorija) – renkama ir apipavidalinama medžiaga „Sveikatinimas Lietuvoje“.

Dailė, technologijos – sveikuoliškų receptų kūrimas; sveiko maisto dienų valgykloje organizavimas.

IT: Anketų, klausimynų sudarymas, visos kaupiamos medžiagos įforminimas. Spalvotas spausdinimas.

Gamtos ir tikslieji mokslai – mokinių mitybos namuose bei mokykloje tyrimas. Maistingumo ir energetinės vertės skaičiavimai. Maisto papildų vartojimo tyrimas.

Kūno kultūra, muzika, choreografija: mankštos įvairių klasių grupėms organizavimas, dviračių, riedučių, „Pėstute į mokyklą“ dienos.

Laukiame ir tikimės aktyvaus tėvelių dalyvavimo šioje projektinėje veikloje.

Veikime ir kurkime kartu!

Stiprinkime ir puoselėkime savo gimnazijos bendruomeniškumą!

Aukime sveiki!

projektas

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)