Projektas „Sportas mus vienija“

Spalio 22 d. mūsų gimnazijos mokiniai viešėjo Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje, kur vyko pirmasis projekto „Sportas mus vienija“ etapas. Gimnazijai atstovavo aštuoniolika įvairaus amžiaus mokinių. Projekte dalyvavo šešios ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos: Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Jonavos pradinė mokykla, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla, Raseinių Ariogalos gimnazija ir šeimininkai – Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija.

Renginio programą sudarė: kiekvienos mokyklos šokio pristatymas, vandens aerobikos pratybos plaukimo baseine, renginio fotografijų paroda ir įspūdingas visų mokyklų „flash mob‘as.

Kaubojišku ritmu pristatę savo šokį, stebėjome kitų mokyklų pasirodymus. Visi buvo pasiruošę puikiai, todėl ovacijų salėje netrūko. Gerai pašokę ir pasimankštinę vaikai supuolė į baseiną, kur trenerė jiems rodė plaukimo pratimus bei techniką. Vėliau sekė šuoliai į vandenį nuo lieptelio.

Po tokios aktyvios rytinės veiklos sekė gardūs pietūs mokyklos valgykloje. Sočiai pavalgę prisijungėme prie šokių fiestos sporto salėje. Visi šokėjai mokėsi atlikti vieną bendrą šokį. Šiek tiek pasitreniravę jie visi kartu sušoko nepakartojamą flash mob‘ą. Vaikai buvo labai patenkinti ir laimingi sudalyvavę šiame nuotaikingame renginyje.

Visas renginio akimirkas fiksavo mūsų fotografė – abiturientė Greta Leitytė. Jos bei kitų fotografų darbus mes galėjome įvertinti uždarymo ceremonijoje, kai vyko šios dienos fotografijų paroda. Projekto organizatoriai žadėjo išleisti projekto kalendorių, kuriame išvysime įsimintiniausias projekto akimirkas.

Nuoširdžiai padėkoję už galimybę sudalyvauti tokiame projekte, atsisveikinome iki lapkričio 18 d., kuomet vyksime į antrąjį šio projekto etapą.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis, šokių mokytoja Edita Mačiulaitienė