Protų mūšis „UniJunior“

Gegužės 8 d. KTU Statybos ir architektūros fakulteto aktų salėje vyko Kauno universitetinių mokyklų protų mūšis „UniJunior“, kurį organizavo KTU Vaižganto progimnazija ir Kauno technologijos universitetas. Toks renginys, kuris suburtų mieste veikiančias universitetines – KTU, LSU, LSMU, VDU – mokyklas, vyksta pirmą kartą.

Renginyje dalyvavo šios komandos: KTU komanda (KTU, KTU gimnazija ir KTU Vaižganto progimnazija), VDU komanda (VDU, VDU „Rasos“ gimnazija ir „Atžalyno“ vidurinė mokykla), LSMU komanda (LSMU, LSMU vidurinė mokykla), LSU komanda (LSU, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo mokykla). Su universitetais sutartis pasirašiusios mokyklos sudarė komandas – po du 7-8 ir 9-10 klasių mokinius, mokytojas, dėstytojas ir studentas.

Jungtinę LSU bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos komandą sudarė LSU dėstytoja Aida Gaižauskienė, LSU Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos IV kurso studentė Viktorija Ruškytė, 8a klasės mokiniai Santa Minkštimaitė ir Jokūbas Proškevičius, 10a klasės mokiniai Reda Šatinskaitė ir Tadas Vaičiulis, kūno kultūros mokytoja metodininkė Inga Ramonienė.

Kauno universitetinių mokyklų bendruomenės — mokiniai, mokytojai, studentai, dėstytojai — buvo kviečiami susiburti ne tik bendradarbiavimui, bet ir draugystei, parodyti miesto visuomenei, kad esame šalies ateitis.

Po šešių turų mūsų komanda, surinkusi 20 taškų, užėmė 4 vietą. Užduotys buvo įdomios, įvairių sričių — istorijos, geografijos, meno, sporto. Renginio atmosfera buvo labai draugiška, nuotaikinga, dalyviai vieni kitus palaikė, tad gerų emocijų netrūko. Tikimės, kad šis renginys nuo šiol taps gražia tradicija.

Kūno kultūros mokytoja Inga Ramonienė