Renginys kostiumų dienai paminėti

Spalio 23 d.Mokinių tarybos iniciatyva gimnazijoje vyko renginys kostiumų dienai paminėti.

„Kostiumai – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Kai kurių profesijų žmonės kasdien privalo dėvėti uniformas, kaip ir mes, mokiniai – švarkus. Kostiumus matome ir filmuose, ir skaitydami knygas…“ Šiais žodžiais renginį pradėjo vedėjai, Mokinių tarybos nariai : Gustė Makčinskaitė ir Nojus Kripavičius (6a kl.), Sibilė Amankavičiūtė (Ia kl.) ir Laura Kripavičiūtė (IIIa kl.).

Kiekviena renginyje dalyvavusi klasė pristatė burtų keliu jai tekusius kostiumus: 1-4 klasės – pasakų, 5-8 klasės – animacinių filmukų ir filmų, I-III klasės – filmų personažų kostiumus.

Spalvingus, linksmus ir gerai nusiteikusius, kostiumuotus pasakų, animacinių filmukų ir filmų personažus Mokinių taryba renginio pabaigoje pakvietė bendram šokiui ir kartu su direktoriaus pavaduotoja Rasa Puniškiene apdovanojo saldžiais prizais.

Visiems dėkojame už dalyvavimą!

Mokinių taryba