Rudens futbolo turnyras

Nauji mokslo metai sportiškiausioje Kauno mokykloje prasidėjo puikiu futbolo renginiu. Rugsėjis mums nepašykštėjo gero oro ir sukvietė 9-12 klasių mokinius į futbolo aikštyną.

Rudens futbolo turnyre dalyvavo 6 komandos, suskirstytos į dvi grupes. A grupė: 10a, 10b ir 9 klasės; B grupė: „Šernai“, „Kačiukai“ ir mišri komanda, pasivadinusi  „Mes už Džiną“. Į finalą pateko dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos. Tai „Šernai“ ir 10b.

Finalas tikrai pateisino savo vardą, nes komandos pademonstravo įspūdingas rungtynes. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 6-6. Komandoms teko žaisti pratęsimą, tačiau ir jis nugalėtojų neišaiškino. Viską lėmė vienuolikos metrų baudinių serija, kurioje puikius vartininko įgūdžius pademonstravo „Šernų“ komandos vartininkas Ridas Podziavičius ir padėjo išplėšti pergalę „Šernams“ (komandą sudarė Aivaras Kaulinis, Ridas Podziavičius, Gintaras Svetikas, Aurimas Zulonas, Lukas Požaitis).

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis