Rusų kalbos skaitovų konkursas

Lapkričio 27 d. įvyko kasmetinis, ilgai lauktas rusų kalbos 6-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“ (I turas).

Konkurso uždaviniai buvo šie:

1. Ugdyti mokinių komunikacinę, socialinę, kultūrinę kompetenciją
  2. Ugdyti meninio skaitymo įgūdžius
  3. Atskleisti mokinių kūrybinius gebėjimus
  4. Skatinti viešojo kalbėjimo kompetenciją

Vertinama buvo:

1. Meninio skaitymo įgūdžiai
  2. Originalumas,artistiškumas
  3. Kalbos taisyklingumas

Konkurso vertinimo komisija:

1. 12a  klasės mokinė, rusų kalbos skaitovų konkursų dalyvė, prizininkė  Katryna Karpovaitė
  2. Rusų kalbos vyr. mokytoja  D. Rainienė
  3. Anglų kalbos vyr. mokytoja R. Vilimienė
  4. Rusų kalbos mokytoja metodininkė V. Gabalienė

Skaitovų konkurso atmosfera buvo draugiška ir svetinga. Mokiniai vaišinosi arbata ir meduoliais (tai rusiškas tradicinis saldumynas). Viso renginio metu jautėsi skaitovų jaudulys, tad ir laimėjo geriausieji, kurie įvykdė visus tris vertinimo kriterijus. Tai: 8a klasės mokinė Rugilė Mačiulaitytė ir 6a klasės mokiniai Aurimas Judiškis ir Ridas Simonavičius. Mokinius ruošė mokytoja V. Gabalienė. Komisijos sprendimu į II-ąjį skaitovų turą Kauno mieste deleguojama 8a klasės mokinė Rugilė Mačiulaitytė.

12a klasės mokinė Katryna Karpovaitė