„Sportas mus vienija“ II-asis etapas

Lapkričio 18 d. gimnazijos mokiniai vyko į Kėdainius, kur vyko II-asis projekto „Sportas mus vienija“ etapas. Šeimininkai paruošė nuotaikingą programą su šokiais, dainomis ir įvairiais mokinių pasirodymais.

Po puikaus šventės atidarymo baseine vyko plaukimo estafetės. Nors nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų estafetėse nebuvo, visi stengėsi kuo greičiau perplaukti visą distanciją ir aplenkti varžovą gretimame takelyje. Išskirtiniuose apdovanojimuose mūsų gimnazija buvo apdovanota kaip techniškiausiai plaukusi komanda. Po plaukimo atgauti jėgas padėjo gardūs pietūs. Vėliau vyko orientacinės varžybos po visą mokyklą „Sportinio lobio ieškojimas“. Vaikai turėjo surasti po visą mokyklą išslapstytą „lobį“. Šventės pabaigoje buvo pristatyta fotografijų paroda, projekto kalendorius. Nuotraukų autoriai – mokiniai, kurie pirmojo etapo metu nuolat sekiojo paskui ir visus įvykius fotografavo. Nuotraukos buvo be autorių vardų, jie turėjo patys atpažinti savo darbus ir po jomis parašyti, kas fotografavo. Visos projekte dalyvavusios mokyklos buvo apdovanotos projekto kalendoriais, kuriuos sukūrė mokiniai.

Tardama baigiamąjį žodį, direktorė Rita Lukoševičienė pasidžiaugė nuostabiu projektu, kuris sutraukė tikrai nemažą būrį vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių. Ne veltui projekto pavadinimas ir buvo „Sportas mus vienija“. Nes sportas visada vienys vaikus, suaugusius ir visas tautas.

Daugiau projekto akimirkų rasite čia

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis