SVEIKINAME!

4 klasės mokinę Nidą Vitkevičiūtę, Kauno miesto 1-12 klasių mokinių fotonuotraukų parodoje – konkurse „Lietuvos vaistingieji augalai“ laimėjusią 1-ąją vietą (mokytoja Virginija Ručienė).

Spalio mėnesį Kauno humanitarinėje pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projektas „Mano šeimos vasara“. 4a klasės mokinė Nida Vitkevičiūtė renginyje pristatė stendinį pranešimą (mokytoja Virginija Ručienė).

Spalio 24 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų 4-12 klasių mokinių tiriamųjų darbų konferencija „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. 4a klasės mokinė Nida Vitkevičiūtė konferencijoje skaitė įdomų pranešimą „Pirmoji pagalba įvykus traumai“ (mokytoja Virginija Ručienė).

Džiaugiamės turininga ir naudinga 4a klasės mokinės Nidos Vitkevičiūtės veikla.

Pradinių klasių mokytoja
Virginija Ručienė