SVEIKINAME!

7a klasės mokinių komandą (Santą Minkštimaitę, Sibilę Amankavičiūtę, Gustę Deksnytę, Rinaldą Čepą ir Jokūbą Proškevičių), laimėjusius 1-ąją vietą Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato organizuotame mokinių konkurse „Policija mus saugo“ (mokytojos Ilona Murašovienė ir Regina Erlickytė-Marčiukaitienė).

Konkursas vyko balandžio 30 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Renginio pradžioje komandos prisistatė ir pristatė savo sukurtas emblemas bei šūkius. Mūsų komanda prisistatymui sukūrė eilėraštį apie policijos darbą, o emblemą sukūrė 8a klasės mokinė Gabrielė Domarkaitė.

Po prisistatymo vyko piešimo konkursas, kurio užduotis buvo pavaizduoti, kaip policija saugo kiekvieną iš komandos narių. Visos renginyje dalyvavusios komandos nupiešė gražius piešinius, kuriuose atsispindėjo sudėtingas policininkų darbas, todėl komisijai buvo sunku apsispręsti. Tačiau mūsų mokyklos komandos išradingas ir originalus piešinyje pavaizduotų situacijų pristatymas padėjo komisijai apsispręsti, o mums atnešė 1-ąją vietą.

Gustė Deksnytė, 7a klasė