Sveikiname dailyraščio konkurso nugalėtojus!

Gimnazijoje vyko dailaus rašto konkursas „Rašom!“. Tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius mokinius.Renginys skiriamas Vincui Kudirkai, vienam iš lietuvių tautinio sąjūdžio ideologų, padėjusiam pamatus modernios lietuvių tautos formavimuisi, politinio išsivadavimo, savos tautinės valstybės sukūrimui. Taip pat jis žinomas kaip Lietuvos Respublikos nacionalinio himno autorius, laikraščio „Varpas“ redaktorius.

Konkurse  dalyvavo 3-8 ir I-IV klasių mokiniai ir gražiai rašantys mokytojai. Dailiojo rašto darbas turėjo būti rašomas ranka, rašytinėmis raidėmis rašaliniu parkeriu mėlynu rašalu.

Išrinktas gražiausiai rašančių mokinių dešimtukas:
Rūta Vetchoratovaitė 4a kl.
Rasa Sinkevičiūtė 5a kl.
Rėjus Amankavičius 5a kl.
Vilija Gutmanaitė 6a kl.
Paula Plaušinytė 6a kl.
Perla Leščinskaitė 6a kl
Vaiva Pilkauskaitė 8a kl.
Vytautė Žygytė 8a kl.
Gabija Menčinskaitė Ia kl.
Rugilė Mačiulaitytė Ia kl

Sveikiname nugalėtojus!

Mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, kurias puošia 6a klasės mokinės Perlos Leščinskaitės specialiai šia proga nupiešta iliustracija.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Mileckienė