SVEIKOS GYVENSENOS PAMOKĖLĖ GARLIAVOS DARŽELYJE

Vasario 25 d. mūsų mokyklos 5-7 klasių mokinės Garliavos darželio „Eglutė“ auklėtiniams pravedė pamokėlę apie sveiką gyvenseną.

„Mes, septintokės Gustė Deksnytė ir Gabija Menčinskaitė, penktokė Vaiva Puniškytė, šeštokės Giedrė Žilionytė, Vytautė Žygytė ir Meda Majauskaitė, lydimos šokių mokytojos Editos Mačiulaitienės ir biologijos mokytojos Reginos Erlickytės – Marčiukaitienės, vykome į Garliavos darželį „Eglutė“. Mus pasitiko didelis būrys vaikučių, kuriems mes pravedėme pamokėlę apie sveiką gyvenseną. Pirmiausia papasakojome apie mankštą, kodėl reikia mankštintis. Vaikus labai pralinksmino juokingos besimankštinančių gyvūnų nuotraukos. Po pasakojimo visi sustojome į didelį ratą ir kartu darėme įvairius mankštos pratimus, šokome ančiukų šokį. Buvo labai linksma ir draugiškas atmosfera. Vaikai ir jų auklėtojos dėkojo už įdomią pamokėlę ir pakvietė atvykti dar kartą.“

7a klasės mokinės Gustė Deksnytė ir Gabija Menčinskaitė