Tarptautinė košės diena

Spalio 9 d. – pasaulinė košės diena, kuri Sveikatos apsaugos ministerijos bei įmonės „Malsena“ iniciatyva šiais metais minima ir Lietuvoje. Prie šios sveikatinimo akcijos prisijungė ir mūsų gimnazija. Šios akcijos tikslas – suteikti mokiniams žinių ir pavyzdžiu parodyti, kad maistas yra skanus, ugdyti jaunosios kartos sveiką gyvenimo būdą.

Minėdami košės dieną, gimnazijos pradinukai kartu su klasės draugais pusryčiams valgė sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą košę. Košės yra ne tik maistingas, vertingas, bet ir labai lengvai virškinamas maisto produktas. Ne veltui maisto piramidėje grūdiniai produktai pačia svarbiausia mitybos pakopa dalinasi su daržovėmis ir vaisiais. Jų rekomenduojama valgyti kelis kartus per dieną.

Mokinių tarybos atstovės Laura ir Ema bendravo su mokinukais apie sveiką mitybą ir sveikus pusryčius, košes, jų rūšis, papasakojo, kodėl sveika jas valgyti. Mokiniai labai džiaugėsi šia košės diena ir su nekantrumu jau laukia kitų akcijų.

Mokinių taryba