Tarptautinė prevencinė mokinių konferencija „Laimingas vaikas – sveikas ir saugus“

Šūkiu ,,Būdami sveiki, laimingi būsim!“ kovo 18 d. Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje prasidėjo tarptautinė prevencinė 7-10 klasių mokinių konferencija „Laimingas vaikas – sveikas ir saugus“. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, teisingai atsirinkti informaciją virtualioje erdvėje, saugiai bendrauti socialiniuose tinkluose, ugdyti mokinių vertybines nuostatas, kurios stiprintų savigarbą ir nepakantumą patyčioms, toleranciją ir bendruomeniškumą.

Konferencijoje dalyvavo 106 mokiniai ir 80 mokytojų, kurie pagal parengtų pranešimų tematiką skirstėsi į atskiras sekcijas: „Priklausomybė nuo kompiuterio“, „Mityba ir higiena“, „Mados vaikymosi žala“, „Patyčių problema“ ir „Sveika gyvensena“. Kiekvienoje sekcijoje pranešimai buvo vertinami pagal temos aktualumą, keliamų problemų svarbą, pateiktos informacijos tikslumą, naujumą, pagrįstumą, pristatymo kūrybiškumą, originalumą, įtaigumą.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos 7 klasės mokinių Ugnės Stražnickaitės ir Viltės Vaitekaitytės pranešimas „Informacinių technologijų grėsmės“ iš dvylikos mokinių darbų sekcijoje „Priklausomybė nuo kompiuterio“ komisijos  buvo nominuotas kaip inovatyviausias pranešimas. Mokines konferencijai ruošė  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė.