Tinklinio turnyras gimnazijos taurei laimėti

Lapkričio 20 d. įvyko tinklinio turnyras, skirtas Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 95-erių metų sukakčiai paminėti. Turnyre dalyvavo trijų Kauno miesto gimnazijų merginų komandos. Tai Kauno „Saulės“ gimnazijos atstovės, Jono Jablonskio gimnazijos mokinės ir šeimininkų – Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos – tinklininkių komanda.

Jono Jablonskio gimnazija turėjo net dvi komandas, tačiau nei viena, nei kita negalėjo pasipriešinti puikiai žaidusioms varžovėms. Dėl pirmosios vietos susigrūmė „Saulės“ ir „Gedimino“ gimnazijų komandos. Palaikomos savo didžiausių sirgalių, Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkų, šeimininkės nugalėjo varžoves ir iškovojo gimnazijos direktoriaus Vladislovo Janiūno įsteigtą taurę. Trečią vietą užėmė Jono Jablonskio tinklininkių pirmoji komanda. Visos prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos medaliais.

Mūsų gimnazijos tinklininkėms šis turnyras buvo puiki repeticija prieš laukiančias Kauno miesto mokyklų žaidynių kovas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis