TRADICINIS PIEŠIMAS ANT ASFALTO

Gegužės 17 d. Ąžuolyno parke vyko piešimo ant asfalto paroda „Tai mano Lietuva“. Į renginį sugužėjo daugiau kaip 50 šeimų iš 18 Kauno miesto mokyklų.

Gera buvo matyti kartu su savo tėveliais, seneliais, broliukais ir sesutėmis piešiančius pradinukus. Senasis Ąžuolynas pasipuošė spalvingais šeimų darbais.

Pasigrožėję piešiniais renginio dalyviai, vadovaujami Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos mokytojos Inos Levčenkaitės, žaidė linksmus žaidimus. Po to visi, kas piešė ir žaidė, buvo apdovanoti saldžiais prizais. Džiugu, kad susirinkusias šeimas lydėjo ne tik puikus oras, bet ir gera nuotaika.

Renginys, kurį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos bei Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinės – kūrybinės grupės „Vaikas-mokykla-šeima“ narės, jau vyksta 8 kartą ir tapo tradiciniu.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė