TRADICINIS SALOMĖJIŠKŲ MOKYKLŲ SUSITIKIMAS

Lapkričio 22 d. mokyklos delegacija viešėjo Vilkaviškyje, Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje. Jau 56 kartą, minėdami poetės Salomėjos Nėries gimimo metines, kaip ir kiekvieną rudenį susitiko penkių šalies mokyklų atstovai – Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Vilkaviškio krašto muziejuje delegacijų nariai dalyvavo edukacinėje programoje „Lino kelias“, įdėmiai klausėsi pasakojimų apie Paežerių dvarą, Salomėjos Nėries vaikystę ir gimtuosius namus, aplankė poetės tėviškę Kiršuose, Sauliaus Bučo kapą ir Lietuvos savanorių kapus Alvito kapinėse. Susitikimą vainikavo literatūrinė kompozicija „Kiek kartų ant bedugnės krašto“.

Lietuvių kalbos mokytoja Rūta Gadeckienė