Vaikų stovykla „Pasitik vasarą mokykloje 2015“

Mokslo metams pasibaigus mokykla ištuštėjo, tačiau dalis mokinių pasiliko ir vasarą sutiko vaikų vasaros užimtumo stovykloje „Pasitik vasarą mokykloje 2015. Šešių dienų stovyklą lankė 22 įvairaus amžiaus vaikai, nuo pirmoko iki šeštoko. Dauguma jų buvo iš socialiai remtinų šeimų.

Pirmąją dieną vaikai praleido sportuodami ir aktyviai leisdami laisvalaikį. Ąžuolyno parke vyko sportinių žaidimų diena. Vaikai žaidė futbolą, kitus sportinius žaidimus, aktyviai leido laiką. Antroji diena prasidėjo nuo pasirengimo turistiniam žygiui, nes vaikų laukė žygis į Panemunės šilą. Nukeliavus į vietą ir apsistojus, vaikai žaidė įvairius žaidimus, žaisdami galėjo laimėti įvairių prizų. Kitą dieną visi išsiruošėme prie Kauno marių, kur mūsų jau laukė kapitonas ir jo gražuolė jachta „Victoria“. Vaikai buvo netekę žado. Kapitonas mus paplukdė po Kauno marias, o kai vaikams davė dar ir pavairuoti laivą, džiaugsmas ir įspūdis buvo neapsakomas. Ketvirtą dieną praleidome Kauno zoologijos sode, kur vaikai susipažino su visais ten gyvenančiais gyvūnais, paukščiais, ropliais ir kitais zoo gyventojais. Su visais gyvūnais mus supažindinusi sodo darbuoja Erika, atnešė didžiulį roplį, kurį vaikai galėjo paliesti, paglostyti. Vaikams tai labai patiko. Dar vieną dieną praleidome Aviacijos muziejuje. Besilankant muziejuje ir apžiūrinėjant eksponatus, Aleksoto areodrome pradėjo kilti Amerikiečių karinių oro pajėgų sraigtasparniai. Mūsų gidui mus išvedus į lauką, visų vaikų kepurės tiesiog nuskrido nuo galvų dėl sraigtasparnių sukelto vėjo, nors jie kilo gana toli nuo mūsų. Vaikams tai padarė didžiulį ispūdį. Vėliau sugrįžus į muziejaus patalpas, vaikai galėjo paskraidyti lėktuvu, skraidymo simuliatoriuje. Paskutinę stovyklos dieną vaikai pramogavo žaisdami boulingą, žiūrėjo filmą kino teatre.

Vaikai pasakojo, jog jiems labai patiko ši stovykla. Laikas prabėgo labai greitai ir viskas vyko tarsi sapne. Jie buvo labai laimingi ir tikrai nesitikėjo patirti tiek daug įspūdžių šią vasarą. Toks ir buvo šios stovyklos tikslas – kad vaikai pamatytų kuo daugiau, patirtų kuo daugiau įspūdžių ir pasikrautų gerų emocijų. O vasara juk dar tik prasideda…

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis