Viktorina „25 metai laisvoje Lietuvoje“

Kovo 17 d. mokykloje vyko 10 klasių mokinių protų mūšis – viktorina „25 metai laisvoje Lietuvoje“. Renginyje dalyvavo 13 komandų iš įvairių Kauno ugdymo įstaigų. Mokiniai varžėsi keturiose rungtyse. Moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti savo istorines žinias, praplėsti akiratį, pabendrauti. Labiausiai mokiniams patiko kultūrinė dalis, kurioje buvo pateikta dešimt muzikinių kūrinių. Mokiniai taip pat turėjo galimybę išbandyti save ir savo komandos draugus kapitonų mūšyje. Renginio pabaigoje visos mokyklos parašė savo palinkėjimus Lietuvai bendrame lape.

Visada yra svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti. Tačiau, žinoma, nugalėtojai džiaugėsi padėkomis bei simboliniais ženkleliais, kuriuos dovanojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla. Pirmąją vietą užėmė „Santaros“ gimnazijos moksleivių komanda, antrąją – Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos komanda, o trečiąją vietą – VŠĮ KTU gimnazijos antrosios klasės mokiniai.

Visada labai malonu sulaukti mokykloje tiek daug svečių.

Istorijos mokytoja Jurgita Karkauskienė