Viktorina „Mokausi būti vairuotoju“

Vasario – kovo mėnesiais mokyklos 10-12 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Kauno miesto viktorinoje „Mokausi būti vairuotoju“, kurią organizavo Kauno miesto žmogaus saugos metodinė taryba ir vairavimo mokykla ARV-auto. Viktorinos socialiniai partneriai: Kauno apskrities VPK kelių policijos valdyba, Kauno apskrities VPK, Panemunės policijos komisariatas, Šančių – Panemunės policijos nuovada, Lietuvos Automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos, Eismo saugumo skyrius. Renginį organizuoti padėjo  UAB “Anjesė”, Continental Opony Polska Sp. z o.o., radijo stotis Extra FM.

Viktorina buvo organizuota dviem etapais. Mokiniams buvo suteikta galimybė pasitikrinti kelių eismo taisyklių žinias, atliekant KET testą. Atlikus testą mokiniai išklausė paskaitą apie atsakingą požiūrį bei siekį ugdytis saugaus vairavimo kultūrą kelyje.

Kauno miesto viktorinoje „Mokausi būti vairuotoju“ iš viso dalyvavo 268 mokiniai iš dvylikos mokymo įstaigų. Patys geriausi iš kiekvienos mokyklos buvo atrinkti dalyvauti finale.

I etape, kuris vyko mokykloje, greičiausiai ir teisingiausiai užduotis atliko:
Karolina Gaučaitė 11a kl.
Linas Tomašauskas 11a kl.
Aidas Kuzminskas 11b kl.
Ainis Lapinskas 10b kl.
Benas Lekas 10a kl.

II etape, kuris vyko Kauno Šv. Mato gimnazijoje, mūsų mokyklos mokinys LINAS TOMAŠAUSKAS laimėjo garbingą II vietą. Nuo pirmosios vietos jį skyrė tik kelios sugaišto laiko sekundės, teisingų atsakymų skaičius buvo toks pats.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė